Materiały na rolety

Wybór różnorodnych materiałów i wzorów to podstawa asortymentu firmy, zajmującej się sprzedażą rolet. W końcu często właśnie ze względu na kolory i strukturę materiału wybieramy konkretny model. Intensywne barwy dodają uroku pomieszczeniom i stają się istotnym elementem wyposażenia danego miejsca. Surowce powinny być wytrzymałe, odporne na zabrudzenia, łatwe w czyszczeniu, a dodatkowo muszą chronić przed promieniami słonecznymi. Tworzywa wysokiej jakości to także gwarancja długiego czasu użytkowania.

Moskitiery

W ofercie sklepu minirolety.pl odnajdziesz także funkcjonalne moskitiery. To bardzo przydatne akcesoria, chroniące przed pojawiającymi się w pomieszczeniach owadami. W okresie letnim latające muchy, komary, a także pszczoły mogą znacznie utrudniać wypoczynek, w związku z tym najlepiej zastosować proste, ale jakże skuteczne rozwiązanie, jakim są właśnie moskitiery. Cienka siatka uniemożliwia owadom przekroczeniu progu okna. W sklepie odnajdziesz różne rozmiary, a także strukturę produktów.

Sprawdź polecane moskitiery!
Sprawdź produkty

Haczyki, łączniki, łańcuszki

Rolety mogą ulegać drobnym awariom, takim jak zerwane łańcuszki czy popsute haczyki mocujące. Warto wówczas zakupić nowe elementy, niż decydować się na wymianę rolety, szczególnie jeśli jest w dobrym stanie. Produkty otrzymać można w dobrych cenach, ich montaż jest bardzo łatwy, a roleta znowu będzie wyglądała jak nowa. Warto zakupić kilka akcesoriów, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy okażą się przydatne. Szeroki asortyment haczyków, łączników oraz łańcuszków posiada producent minirolety.pl.

Oferta sklepu Minirolety

W sklepie minirolety.pl otrzymasz szereg różnego rodzaju produktów. Firma sprzedaje zarówno rolety okienne, jak i ścienne, a także nowoczesne rozwiązania, takie jak plisy czy rolety dzień/noc. Możesz znaleźć więc taki produkt, którego akurat szukasz. Odnajdziesz także różnorodne akcesoria pomagające w montażu oraz konserwacji rolet oraz elementy wymienne. Do najczęściej kupowanych należą łańcuszki oraz łączniki. To bardzo komfortowe móc znaleźć wszystko w jednym miejscu.