Rolety gładkie

Rolety ścienne gładkie to podstawowy, uniwersalny model, umożliwiających osłonięcie okien, ograniczenie dostępu promieni słonecznych do pomieszczenia oraz ukrycie wnętrza przed wzrokiem osób postronnych. Doskonale sprawdzą się tam, gdzie nie da się zamocować rolet bezinwazyjnych. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, a ich elegancki, minimalistyczny design sprawia, że będą świetnie prezentowały się w każdym pomieszczeniu. Poza standardowymi wymiarami dostępna jest również opcja zaprojektowania rolety na wymiar, idealnie dopasowanej do danego okna.

Sprawdź stylowe rolety ścienne!

Sprawdź produkty

Rolety zaciemniające

Zaciemniające rolety ścienne to świetna opcja dla wszystkich osób, którym zależy na całkowitym odcięciu dostępu światła słonecznego do danego pomieszczenia. Wykonane są z wytrzymałej, grubej tkaniny o gęstym splocie, dodatkowo podgumowanej. Rolety te projektowane są w taki sposób, aby idealnie przylegały do ściany, nie przepuszczając światła. Sprawdzą się we wszelkiego typu salach konferencyjnych i szkoleniowych, a także w sypialniach. Mimo solidnej budowy zachowują niezwykle estetyczny wygląd i będą efektownym elementem każdej aranżacji.

Oferta sklepu Minirolety – rolety ścienne

W sklepie minirolety.pl znajdziesz bardzo duży wybór różnego typu rolet ściennych: zaciemniających, gładkich i dzień noc. Zamawiając je w tym miejscu, masz gwarancję najwyższej jakości wykonania oraz trwałości – wykorzystywane materiały posiadają atest higieniczny, są wytrzymałe, łatwe w czyszczeniu i dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Sklep sprzedaje kompletne zestawy, a zamawiając roletę, otrzymasz również wszystkie elementy niezbędne do jej montażu oraz szczegółową instrukcję mocowania.